Výkonná úklidová kouzelnice na Jílové

07.01.2022
On-line rozhovor pro studenty Polytechnické školy na Jílové
On-line rozhovor pro studenty Polytechnické školy na Jílové

"Pokud chceš dosáhnout trvalého úspěchu, musí motivace, která tě žene k tomuto cíli, vycházet z nitra."

Jsem velmi potěšena, že Přemek Doležal, jako učitel, používá při výuce v 21. století tak interaktivní přístup, jako je příklad z praxe. Za mě je to nejvíc motivační pro studenty Podnikání, jak jen může být. Také jsem studovala podnikání a toto by bylo pro mě osobně velmi pěkným zpestřením.

Mohu říci, že na velmi trefné a dobře cílené otázky moderátorky Karin jsem reagovala, jak se řekne "z patra", ale za to od srdce. Jak to v mé branži chodí, jak jsem prožívala první i druhé kroky já...co bylo pro mě těžké a jak jsem zvládla překážky. Na to všechno se mě žáci ptali.

Co mě ale nejvíc potěšilo je níže zpětná vazba od studentů. 

Přeji všem na Jílové hodně zdaru ve vlastním podnikání a držím pěsti na cestě, kterou si budete šlapat sami.

Výkonná úklidová kouzelnice na Jílové

Monika Melicharová, je brněnská úspěšná podnikatelka, majitelka firmy ČISTĚ CZ. Svou první společnost začala budovat v 21 letech. Monika si udělala čas a v rámci on-line vstupu s žáky 1. ročníku nástavby Podnikání probrala nejen své podnikatelské začátky, ale i tipy a doporučení - jak se v oblasti podnikání prosadí žena, jak zohledňovat při podnikání společensky odpovědná témata.

Monika nás zahrnula takovou dávkou pozitivní energie, že člověk nemohl ani na chvíli zapochybovat, že podnikání může bavit a naplňovat. Mončo, děkujeme za Tvé rady, tipy a čas - bylo to naČISTO super!

A jak hodnotí setkání s Monikou z ČISTĚ CZ žáci třídy POD1.?

 • "Velmi se mi to líbilo, dozvěděl jsem se spoustu informací, děkuji za tuhle zkušenost."
 • "Velmi se mi to líbilo. Příjemné zpestření hodin. Užitečné informace od milé paní, která v životě něco dokázala."
 • "Skvělý host, úžasné zpestření hodiny ekonomiky a určitě jistá motivace k realizaci nějakých podnikatelských plánů/záměrů."
 • "Příjemná paní, příjemně překvapila možností konzultace, nebo podpory našich nápadů. Také se mi líbil start k podnikání, i když neměla žádné zkušenosti."
 • "Velmi obohacující rozhovor, milá paní."
 • "Paní byla velmi vtipná, příjemná. Velmi se mi líbilo, že nám byla vstřícná, dala mi dost důvodů, proč začít podnikat."
 • "Hovor se mi velice líbil. Paní Monika byla velice přátelská a milá. Líbil se mi jiný pohled na podnikání jako takové."
 • "Paní Monika byla velmi sympatická, takže se ji dobře poslouchalo. Jsem rád, že nám sdělila nové rady, které nám pomohou v budoucím podnikání."
 • "Výstup se mi líbil, je to velmi zajímavé si vyslechnout někoho z praxe, kterému se daří."
 • "Bylo to dobrý, velice užitečné informace, paní byla sympatická."
 • "Sympatická paní, usměvavá, upřímná, hezký projev, užitečné odpovědi."

A jak hodnotí rozhovor samotná moderátorka rozhovoru Karin?

"Rozhovor byl užitečný, moc jsem si ho jako moderátorka užila. Bylo to příjemné a slečna/paní byla moc sympatická a otevřená k otázkám."