Opět "obchodní ředitelka"

15.03.2023

Vše je možné a můžete dokázat cokoliv. Můžete vybudovat firmu, zajistit si pasivní příjem, splnit si jakýkoliv sen. Ale musíte do toho investovat – energii, čas, nápady… Pasivní příjem nevyplyne z pasivity a sen se nesplní nějakým kouzlem. 😉

Někdy taková cesta není snadná, překonáváte překážky i sami sebe. Občas jste vyčerpaní, jindy však plní naděje a očekávání. A takové chvíle jsou motorem, který vás žene dál, za dalšími cíli a sny. Já jsem si dnes znovu připomněla, že nic není černé nebo bílé. Znovu jsem si uvědomila barvitost své práce, kterou jsem si před 15 lety vymyslela 🍀Už dlouho mě den v práci nenaplnil takovou nadějí, že mám před sebou další úžasné úkoly, do kterých se chci s nadšením pustit.

Co mě totiž opravdu naplňuje, je OBCHOD. Už jsem si v ČISTĚ CZ prošla úplně všemi pozicemi, ale obchod mě bavil nejvíc. Ne vždy pohodlná hra, v níž se však můžete stále zdokonalovat. Učíte se vyjednávat, balancovat mezi všemi jeho aspekty.

Na pár let jsem se obchodu vzdala, když jsem se naplno věnovala vedení firmy, schůzkám ohledně jejího chodu, vedení týmu a dalším nezbytnostem… a obchod jsem svěřila kolegům.

Vím však, že mě práce musí bavit, aby mi DÁVALA SMYSL. A také vím, že obchod je velký zdroj mé životní energie. Radostí mě dokáže naplnit již podání ruky a pohled do očí. Když se podaří uzavřít dobrý obchod, je to pro všechny strany velmi uspokojivý pocit.

Žiju ale v 21. století a kromě dobrých pocitů mám ráda také dobré smlouvy. Ty už nyní připravuji pro své klienty já. 

Kontakt na mě najdete na www.ciste.cz