...o sobě ve třetí osobě

Jmenuji se Monika. Je mi 36 let a 14 let vedu úklidovou firmu ČISTĚ CZ. Jsem zakladatelkou unikátního projektu 4GROW, který vznikl pro podporu vědomého podnikání. Dále se soustředím na funkci předsedkyně správní rady Nadačního fondu Na1lodi.

Monika podnikatelka

ČISTĚ CZ jsem založila v roce 2008, když jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole. Škola mi přinesla inspiraci a dala mi znalosti nutné pro založení firmy, ale časem jsem si vytříbila svůj vlastní způsob podnikání a chápání servisu úklidových služeb. Za řadu let vedení firmy jsem nabyla  zkušeností, které chci s Vámi sdílet a to hlavně v projektu vědomého podnikání 4GROW.

Monika cestovatelka

Jestli se mě ptáte, co je mojí největší vášní a inspirací, tak je to cestování.

V roce 2019 jsem se pustila do mezinárodního obchodování. Obchodovala jsem s Brazílii, Čínou, Mexikem, Španělskem, USA, Itálií, Řecku. Byl to sen. Dodávala jsem do sítě Walmart, Makro a další. Díky obchodu jsem hodně cestovala. Nyní se začínám poohlížet po dalším business ve Španělsku.

Monika studentka

V létě 2022 jsem dokončila studium MBA. Bylo to pro mě skvělé rozhodnutí, protože jsem si už připadala profesně "zamrzlá". Škola a lidé v ní mě nesmírně inspirují. MBA se dá přímo aplikovat do úklidové praxe, což je pro mě i firmu velkým přínosem.

Po celý můj život byla mým nesmírným handicapem neznalost angličtiny, ale během let 2018 a 2019 jsem se konečně rozmluvila. Vycestovala jsem studovat angličtinu do Austrálie a následně i začala obchodovat se zahraničními partnery, takže motivů k učení a zdokonalování se bylo mnoho.

Vše je možné, a ano, je na tom potřeba makat. Pasivní příjem nevychází z pasivity.

Jinak jsem nepřetržitou studentkou "něčeho". Přečetla jsem v životě řadu užitečných knih a moje knihovna je můj poklad, ale čtení mi v současné době připadá příliš pomalé. Zvykla jsem si poslouchat přednášky a audioknihy. Ale nejraději mám holky z Opravdových zločinů :)

...a taky holka, co nemyslí jen na sebe

Na konci roku 2020 jsem založila Nadační fond Na 1 lodi, jehož posláním je zpřijemnit dětem z dětských domovů v Brně nejen život ale i stanovit cíle, aby nemusely v 18 letech stát nad propastí vlastního života. Připravujeme je, edukujeme a JSME JIM VZOREM.

Budu ráda, když moje postoje a aktivity budou rezonovat s co největším množstvím podobně smýšlejících lidí a sejdeme se www.na1lodi.cz

Monika, jako patronkou

ParaCentra Fénix

V roce 2020 mě oslovila nadace Fénix, abych se stala patronkou projektu 1zmilionu. Je mi ctí být součástí tak bohulibého projektu. V lednu jsem na podporu této nadace vydražila tyto dva překrásné obrazy, které malovaly děti a zdobí naše kanceláře.

Rozhovor s Monikou - projekt 1zmilionu: Pomáhám podle toho, jaká možnost se zrovna objeví.