O mně

Jmenuji se Monika. Je mi 34 let a 13 let vedu úklidovou firmu ČISTĚ CZ.

Jsem podnikatelka

ČISTĚ CZ jsem založila v roce 2008, když jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole. Škola mi přinesla inspiraci a dala mi znalosti nutné pro založení firmy, ale časem jsem si vytříbila svůj vlastní způsob podnikání a chápání servisu úklidových služeb. Za řadu let vedení firmy jsem nabyla spousty zkušeností, které chci s Vámi sdílet.

V současné době ČISTĚ CZ zaměstnává zhruba 100 zaměstnanců. Nyní také vyvíjím software pro interní i externí komunikaci, tzv. robotizaci rutinních procesů. Tím nesmírně posílíme svoji pozici na trhu v kvalitě poskytovaných služeb. Díky robotizaci zajistím automatizovanou kontrolu kvality včetně e-mailingu s fotodokumentací a poskytnu tak bezkonkurenční úroveň servisu.

Jsem cestovatelka

Jestli se mě ptáte, co je mojí největší vášní, inspirací a uvolněním - tak je to cestování.

V roce 2019 jsem se pustila jsem do obchodování s potravinami a dárkovým zbožím, obchodní partnery mám v Brazílii, Číně, Mexiku, USA, Itálii, Řecku a v dalších zemích.

Vzhledem k tomu, že mě to do zahraničí táhne stále, mám sen vytvořit franšízu pro úklidový byznys a tu prodávat a školit v Dubaji, kde je dostatek kvalitních pracovních sil.

Jsem studentka

V současné době studuji MBA. Bylo to pro mě skvělé rozhodnutí, protože jsem si už připadala profesně "zamrzlá". Škola mě nesmírně inspiruje. MBA se dá přímo aplikovat do úklidové praxe, což je pro mě i firmu velkým přínosem.

Po celý můj život byla mým nesmírným handicapem neznalost angličtiny, ale během let 2018 a 2019 jsem se konečně rozmluvila. Vycestovala jsem studovat angličtinu do Austrálie a následně i začala obchodovat se zahraničními partnery, takže motivů k učení a zdokonalování se bylo mnoho.

Vše je možné, a ano, je na tom potřeba makat. Pasivní příjem nevychází z pasivity.

Jinak jsem nepřetržitou studentkou "něčeho". Přečetla jsem v životě řadu užitečných knih a moje knihovna je můj poklad, ale čtení mi v současné době připadá příliš pomalé. Zvykla jsem si poslouchat přednášky a audioknihy. Doporučuji zhlédnout některé video Pavla Morice, autora projektu Cesta vnitřního vítězství. Pomůže Vám lépe se zorientovat ve vnějším světě i sama v sobě.

Jsem holka, která nemyslí jen na sebe

Na konci roku 2020 jsem založila Nadační fond Na 1 lodi, jehož posláním je podpora dvou dětských domovů v Brně. Nadační fond je zřízen pro ÚSMĚV těchto dětí. Hlavním cílem je jim zprostředkovat ZÁŽITKY, které jim dětský domov nemůže dopřát. Pořádáme Den dětí na ranči s koňmi, kde mají děti celodenní program. Vyjížďky na koních, projížďky na čtyřkolce, bojovky na ranči, hřebelcování koní, pletení copánku aj.

Další aktivitou je Dětský den s etiketou v restauraci Jean Paul´s  bistro, kde ve spolupráci s Danielem Šmídem provedeme děti vybraným chováním u stolu při tříchodovém menu.

Budu ráda, když moje postoje a aktivity budou rezonovat s co největším množstvím podobně smýšlejících lidí a sejdeme se www.na1lodi.cz

Jsem patronkou ParaCentra Fénix

V roce 2020 mě oslovila nadace Fénix, abych se stala patronkou projektu 1zmilionu. Je mi ctí být součástí tak bohulibého projektu. V lednu jsem na podporu této nadace vydražila tyto dva překrásné obrazy, které malovaly děti a zdobí naše kanceláře.

Nyní ParaCentrum Fénix trápí problém s prostory. Udělám vše, co bude v mých silách, abych pomohla najít odpovídající prostory, kde by tento projekt, který podporuje handicapované, mohl pokračovat.

Rozhovor s Monikou - projekt 1zmilionu: Pomáhám podle toho, jaká možnost se zrovna objeví.