...o sobě ve třetí osobě

Jmenuji se Monika. Je mi 37 let a 16 let vedu úklidovou firmu ČISTĚ CZ. Jsem zakladatelkou unikátního projektu 4GROW, který vznikl pro podporu vědomého podnikání. Dále se soustředím na funkci předsedkyně správní rady Nadačního fondu Na1lodi.

Monika podnikatelka

ČISTĚ CZ jsem založila v roce 2008, když jsem byla ve třetím ročníku na vysoké škole. Škola mi přinesla inspiraci a dala mi znalosti nutné pro založení firmy, ale časem jsem si vytříbila svůj vlastní způsob podnikání a chápání servisu poskytování úklidových služeb. Za řadu let vedení firmy jsem nabyla  zkušeností, které chci s Vámi sdílet na tomto webu.

Monika cestovatelka

Jestli se mě ptáte, co je mojí největší vášní a inspirací, tak je to cestování.

V roce 2019 jsem se pustila do mezinárodního obchodování. Obchodovala jsem s Brazílii, Čínou, Mexikem, Španělskem, USA, Itálií, Řecku. Byl to sen. Dodávala jsem do sítě Walmart, Makro a další. Díky obchodu jsem hodně cestovala.

Monika studentka

V létě 2022 jsem dokončila studium MBA. Bylo to pro mě skvělé rozhodnutí, protože jsem si už připadala profesně "zamrzlá". Škola a lidé v ní mě nesmírně inspirují. MBA se dá přímo aplikovat do úklidové praxe, což je pro mě i firmu velkým přínosem.

Po celý můj život byla mým nesmírným handicapem neznalost angličtiny, ale během let 2018 a 2019 jsem se konečně rozmluvila. Vycestovala jsem studovat angličtinu do Austrálie a následně i začala obchodovat se zahraničními partnery, takže motivů k učení a zdokonalování se bylo mnoho.

Vše je možné, a ano, je na tom potřeba makat. Pasivní příjem nevychází z pasivity.

Jinak jsem nepřetržitou studentkou "něčeho". Přečetla jsem v životě řadu užitečných knih a moje knihovna je můj poklad, ale čtení mi v současné době připadá příliš pomalé. Zvykla jsem si poslouchat přednášky a audioknihy. 

...taky holka, co nemyslí jen na sebe

V roce 2020 jsem založila Nadační fond Na 1 lodi, jehož posláním je zpříjemnit dětem z dětských domovů v Brně nejen život ale i stanovit cíle, aby nemusely v 18 letech stát nad propastí vlastního života. 

Budu ráda, když moje postoje a aktivity budou rezonovat s co největším množstvím podobně smýšlejících lidí a sejdeme se www.na1lodi.cz

Monika MÁMA

Koncem roku 2023 jsem porodila krásnou, zdravou Melany ❤️ Společně se účastníme všech aktivit. Moje kamarádka Hana řekla: "Ta holka bude mít sakra dobré pracovní návyky.  

Rozhovor s Monikou - projekt 1zmilionu: Pomáhám podle toho, jaká možnost se zrovna objeví.